عمل جراحی بینی همزمان با سایر جراحی ها

عمل زیبایی بینی همزمان با سایر جراحی ها

همزمان با انجام جراحی بینی می توان چه عمل های جراحی دیگری را انجام داد ؟

جراحی های گوناگونی را می توان با جراحی بینی انجام داد ، که یکی از این جراحی ها پروتز چانه می باشد ، در اشخاصی که چانه و فک تحتانی به خوبی رشد نکرده باشد می توان همزمان با جراحی بینی این جراحی رانیز انجام بدهند .

بسیاری ازاشخاصی که مطب دکتر شیرازی مراجعه می نمایند و از بزرگ بودن بینی خود گله مند می باشند و سوالاتی از قبیل اینکه چرا بینی آنها بزرگ است را مطرح می نمایند که در پاسخ به این دسته از افراد باید گفت که چانه کوچکی دارند به همین جهت می باشد که بینی شان از زوایه نیمرخ بزرگ به نظر می رسد . برای این اشخاص می توان جراحی روی چانه را انجام داد زمانی که عقب بودن چانه اصلاح گردد دیگر بینی بزرگ به نظر نمی رسد .

همزمان با جراحی بینی نیز می توان تزریق چربی و پروتزهای گونه را انجام داد .

هم چنین عمل های دیگری نظیر جراحی پلک را انجام داد ، بنابراین اشخاصی که دچار افتادگی پلک می باشند و حالت چهره شان مسن تر نشان می دهد با انجام جراحی پلک این مشکل را حل نمایند و حالت پوست و چهره را جوان تر و شاداب تر کنند .

انجام جراحی بینی و جراحی پلک در یک زمان می تواند صورت بپذیرد و شخص علاوه برجراحی زیبایی بینی و رفع مشکلات مربوط به آن به درمان پیری پوست بپردازد . کشیدن پوست و لیفیتگ صورت نیز قابل انجام است .

هم چنین می توان به اصلاح غبغب پرداخت و مشکلات مربوط به غبغب را حل نمود.

بهتر است که قبل از تصمیم به انجام جراحی بینی با پزشک متخصص جراحی بینی مشاوره ای نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + پنج =

پروتز سینه جراحی بینی جراحی بینی فوق تخصص جراحی پلاستیک متخصص پوست درمان ناباروری فوق تخصص جراحی پلاستیک فوق تخصص جراحی پلاستیک آزمایش تیروئید فوق تخصص جراحی پلاستیک