هزینه پروتز چانه

هزینه پروتز چانه

در صورت سه نقطه وجود دارد که باعث تناسب و زیبایی صورت می شود : بینی ، چانه ، گونه . توجه به این نقاط نیاز به جراحی های غیر ضروری را برطرف می کند. یکی از این نقاط چانه می باشد . کوچک یا بزرگ بودن چانه در صورت تاثیر زیادی در زیبایی فرد دارد . به طوری که اگر چانه کوچک باشد باعث بزرگ به نظر رسیدن بینی شده و گردن فرد چاق به نظر می رسد . امروزه روش های جراحی و غیر جراحی برای بزرگ کردن چانه وجود دارد که در ادامه به طور مفصل درباره پروتز چانه صحبت می کنیم.

پروتز چانه

پروتز چانه

جراحی پروتز چانه

در برخی افراد شکل چانه دارای کمی فرورفتگی می باشد که با تزریق چربی برجسته می شود. اما در بسیاری موارد نیاز به جراحی دارد . پروتز چانه یکی از جمله عمل های زیبایی می باشد که در آن برشی در قسمت زیر چانه یا در داخل دهان( بین لب پایین و لثه ) زده می شود. برش ها به گونه ای می باشد که جای زخم و بخیه در صورت باقی نمی ماند . پس از برش پروتز در قسمت جلوی استخوان فک جای می گیرد. این عمل بین 45 دقیقه تا یک ساعت به طول می انجامد و به صورت سرپایی انجام می شود. در این عمل فرد تحت بیهوشی یا بی حسی قرار می گیرد . عمل پروتز چانه را می توان در مطب بدون تجهیزات الاق عمل انجام داد .

محل برش در پروتز چانه

برش ها را به دو صورت برای پروتز چانه زد : در داخل دهان ، در بیرون دهان

در صورتی که برش در داخل دهان زده شود جای زخمی در صورت باقی نمی ماند و بعد از گذشت 10 روز زخم ها بهبود پیدا کرده و جذب می شود . تنها عیب آن اینست که امکان ورود باکتری و میکروب به دهان از طریق این برش وجود دارد .

در صورتی که برش بر روی صورت در زیر چانه زده شود برای از بین رفتن جای زخم نیاز به گذشت زمان می باشد و در دیدرس سایرین است . بعد از گذشت چند روز فرد باید برای کشیدن بخیه به جراح پلاستیک خود مراجعه کند  .

مزایای پروتز چانه

  • برطرف کردن مشکل عقب رفتگی چانه
  • خوش فرم کردن چانه ای که به شکل مربع و نوک تیز می باشد .
  • با جراحی بزرگ کردن چانه مشکل بینی افرادی که بزرگ به نظر می رسید ، برطرف می شود.

هزینه پروتز چانه

هزینه جراحی پروتز چانه به محل جراحی بستگی دارد . در صورتی که در بیمارستان انجام شود شامل هزینه اتاق عمل ، استفاده از داروی بیهوشی یا بی حسی می شود . امروزه بیشتر این عمل ها در مطب و به صورت سرپایی انجام می شود که شامل هزینه های تجهیزات اتاق عمل نبوده و مقرون به صرفه می باشد .

جراحی بینی طبیعی ، جراحی بینی استخوانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 13 =