کاندیدای لیپوماتیک

چه اشخاصی کاندیدای لیپوماتیک می باشند ؟

بهترین افراد که می توانند کاندیدای لیپوماتیک باشند افرادی می باشد که اضافه وزن آنها به شکل مختصر می باشد و این افراد دارای اضافه وزن کمی بوده و این اشخاص برای رسیدن به تناسب اندام این جراحی را انجام داده در واقع این اشخاص به علت وجود موارد وراثتی و ژنتیک در نواحی خاصی از بدن تجمع چربی دارند و این تجمع چربی در برخی از نواحی بدن می باشد در واقع این اشخاص با انجام رژیم غذایی و ورزش نتوانسته اند بر چربی که در قسمتی از بدنشان تجمع کرده است غلبه کرده که با انجام جراحی لاغری با لیپوماتیک این تجمع چربی را در ناحیه خاصی از بدنشان که است را از بین برده .

افراد کاندید لیپوماتیک

بهترین افراد کاندید لیپوماتیک

انجام لیپوماتیک برای اشخاصی که قصد کاهش و یا افزایش وزن را دارند مناسب نیست و این اشخاص پس از کاهش و افزایش اضافه وزن برای انجام لیپوماتیک مراجعه کرده و این جراحی را انجام بدهند .

در افراد کهنسال که پوست آنها قوام خود را از دست داده است و از خصوصیت و قابلیت ارتجاعی برخوردار نیست انجام جراحی لیپوماتیک مناسب نمی باشد به خصوص اینکه هدف از انجام لیپوماتیک در شخص بیمار خارج کردن مقدار و حجم بالایی از چربی باشد ،اما اگر پوست آنها قابلیت ارتجاعی را داشته باشد و پوست خوبی باشد می توانند این جراحی را انجام دهد .

در بانوانی که باردار هستند بهتراست که پس از مدت 3 ماه پس از انجام زایمان به انجام لیپوماتیک پرداخته و این جراحی را انجام دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پانزده =